Apie mus

„Jaunimo taškas“ – tai pelno nesiekianti asociacija, suburianti jaunus žmones ir padedanti jiems tobulėti įvairiose gyvenimo srityse, plėsti jų akiratį. Viena iš šios asociacijos veiklų – labdaringų renginių organizavimas ir kita visuomeninė veikla.

Asocijacija „Jaunimo taškas“ nuo 2011-metų organizuoja muzikinius paramos projektus, kurių metu ne tik skamba šventiški gyvos gospelo muzikos koncertai, tačiau ir ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam jos labiausiai reikia.

Labdaros koncertai yra inicijuojami gospelo muzikos atlikėjos ir dėstytojos Shastos Miller, jau dešimtmetį su šeima Lietuvoje gyvenančios amerikiečių pastoriaus žmonos. Su vaikais ir jaunimu, kuriems reikia pagalbos, ši moteris dirba jau seniai: 1993 m. ji anglų kalbos mokė vaikus, nukentėjusius didžiausioje branduolinės energetikos Černobylio avarijoje, 1997 m. JAV Luizianos valstijoje kartus su vyru ji palaikė ir prižiūrėjo jaunuolius, kovojančius su priklausomybėmis. Nuo 2005-ųjų Millerių šeima gyvena Vilniuje, kur sėkmingai tęsia savo globėjišką ir labdaringą veiklą kartu su pačių įkurta ne pelno siekiančia organizacija „Jaunimo taškas“.


meraspaguodaLEUPadėka-Jaunimo-linija